450'nin Üzerinde Başarılı
Proje Teslim Ettik

2011 yılından beri Güneş Elektrik

Santralleri konusunda Türkiye’nin en

deneyimli uzman kadrosu ile projelerini

teslim etmeye devam ediyor.

Neden Yekta Enerji?

YEKTA Enerji, 2011 yılından beri Güneş Elektrik Santralleri konusunda Türkiye’nin en deneyimli uzman kadrosu ile danışmanlık, projelendirme, EPC ve İşletme & Bakım hizmetlerinde oldukça önemli bir paya sahip olan ELSE Enerji şirketimiz ile hizmet verirken, 2022 yılından itibaren gücümüze güç katarak Uluslararası kalite standarlarına yenilikçi ve güvenilir mühendislik çözümeri sunan Çay Group kuruluşu olan YEKTA Enerji ile devam ederek, hangi koşulda olursa olsun uzman ve deneyimli kadromuz ile en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yekta Enerji profesyonel planlama ve uygulama ekibi ile birlikte etkileyeci bir birikime sahiptir. Bu süreci danışmanlık ve beraberinde planlama aşaması ile başlatarak, sonrasında plana uygun bir şekilde işi ilerletip, oluşabilecek aksaklıklara rağmen güçlü finans yapısı sayesinde geçici kabul süreçlerini ve zamanında iş teslimini yerine getirerek tamamlamaktadır.

Yekta Enerji, edindiği tecrübe ve gelişen dünyaya ayak uyduran uzman mühendisleri eşliğinde tasarladığı Enerji Veri İzleme Sistemi (EVİS) ile santralinizi anlık olarak izler, hızlı müdahaleler ile emre amadeliğinizi arttırır, santralinizin öngörüldüğü şekilde çalışıp çalışmadığını denetler.

Ekipman ömrünün uzatılması için yapılan periyodik bakım, ölçme ve değerlendirme tekniklerine göre yapılan ve arıza oluşumu engelleyen kestirimci bakım hizmetleri ile yatırımınızın performans dostuyuz.

Adres

Beytepe Mah. 5395 Sok. No: 2A/1 Mira Ofisleri Çankaya / ANKARA

E-Mail

info@yektaenerji.com

Telefon

+90 (312) 394 60 98